loading Wczytywanie

Aktualności

AWSD Bialystok vs SD Gdańsk

| autor:

W ubiegły piątek rozegraliśmy mecz w ramach XV Mistrzostw Polski Seminariów Duchownych i Zakonnych w Piłce Nożnej „Siedlce 2019”.

Z tej okazji mogliśmy gościć w naszym seminarium alumnów z Gdańska, którzy przybyli do nas wraz z Ojcem Duchownym Janem Uchwatem.

Mecz odbył się na boisku Zespołu Szkół Mechanicznych w Białymstoku i pomimo wcześniejszych opadów śniegu udało się nam przygotować boisko na to spotkanie. 

Sam mecz odbył się w niesprzyjających warunkach do gry, lecz to nam nie przeszkodziło, aby powalczyć o zwycięstwo. Początek meczu był dosyć spokojny do momentu straty przez nas pierwszej bramki. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 0:1. W drugiej połowie w ataku przeważał Gdańsk, lecz nie zważając na to staraliśmy się z kontrataku strzelić bramkę wyrównującą. Jednak to zespołowi gości udało się strzelić drugą bramkę i tym samym zamykając wynik na 0:2. Niezależnie od tego wyniku nie zeszliśmy z boiska opuszczonymi głowami, ale z nadzieją na lepszy wynik w Gdańsku. Po meczu udaliśmy się do Seminarium, gdzie czekał na nas obiad. 

Teraz pozostało nam czekać na rewanż w Gdańsku, który rozegramy już wiosną.

GALERIA