loading Wczytywanie

Aktualności

Dzień skupienia rodziców

| autor:

Jak co roku w naszym seminarium gościmy rodziców naszych alumnów w ramach dnia skupienia.

W niedzielę tj. 18 listopada odwiedzili naszą wspólnotę rodzice alumnów I roku, zaś w uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata rodzice diakonów oraz alumnów II roku.

W ramach spotkań odbyła się konferencja dla rodziców, które wygłosili Ojcowie Duchowni. Następnie cała nasza wspólnota zgromadziła się w seminaryjnej kaplicy na wspólnej celebracji uroczystej Eucharystii, której przewodniczył rektor seminarium, ks. dr hab. Andrzej Proniewski. Po zakończonej Mszy Świętej wspólnie adorowaliśmy Najświętszy Sakrament. Podczas spotkania nie mogło oczywiście zabraknąć wspólnego obiadu i towarzyszących im rozmów.

Jak zawsze, tak i tym razem wyrażamy wdzięczność rodzicom naszych alumnów za odwiedziny i współtworzenie serdecznej atmosfery.

GALERIA