loading Wczytywanie

Aktualności

Szopka bożonarodzeniowa w kaplicy AWSD w Białymstoku

Życzenia z okazji świąt Narodzenia Pańskiego

| autor:

Drodzy Przyjaciele, Dobroczyńcy i Odwiedzający stronę internetową naszego Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku

Aniołowie obudzili w nocy pasterzy, bo w niewielkim Betlejem dokonało się wydarzenie, które zmieniło dzieje świata. Oto narodził się Ten, który zapowiadany przez proroków, poczęty z Ducha Świętego, narodził się z Maryi Dziewicy. Oto przyszedł na świat Ten, który odwiecznie znajduje się w Bogu Ojcu. Słowo stało się Ciałem i zamieszkało wśród nas.

Jako wspólnota AWSD w Białymstoku, na wzór pasterzy z Betlejem, pragniemy podzielić się radością z przyjścia na świat Syna Bożego. Zapatrzeni w Maryję, która zachowywała wszystkie te słowa i rozważała je w swoim sercu, trwamy w adoracji Dziecięcia Jezus.

Życzymy, aby tajemnicy Emmanuela – Boga z nami, Boga bliskiego, była źródłem radości, pokoju i coraz większej gorliwości w służbie Bogu i bliźnim.

Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2023!

Dziękujemy z całego serca za okazywaną nam systematycznie pomoc duchową i materialną. Zapewniamy również o naszej pamięci w modlitwie. W każdy wtorek w kaplicy seminaryjnej jest sprawowana Msza św. w intencji wszystkich naszych Dobroczyńców. Niech wzajemna modlitwa coraz bardziej jednoczy nasze serca w Chrystusie i umacnia naszą duchową bliskość.

Społeczność AWSD w Białymstoku