loading Wczytywanie

Aktualności

Zbiórka Ministrancka

| autor:

W związku z cieszącą się dużym zainteresowaniem akcją naszego seminarium skierowaną do Liturgicznej Służby Ołtarza archidiecezji białostockiej pragniemy ją kontynuować również w obecnym semestrze.

Zapraszamy wszystkich ministrantów ze szkoły podstawowej na:

„Zbiórkę Ministrancką” 

Zorganizowaną przez alumnów Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku


GDZIE? Gmach Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku: ul. Warszawska 46.

KIEDY? W sobotę 20 maja 2023 r.

O KTÓREJ? Rozpoczęcie o godz. 10:00, planowane zakończenie ok. godz. 12:30.

W PLANIE:

 • zwiedzanie seminarium
 • zajęcia rekreacyjno-sportowe
 • spotkanie formacyjne: Posługa liturgiczna diakona, akolity i lektora – teoria i praktyka.
 • wspólna modlitwa
 • obiad
   
 • Jeśli jesteś ministrantem i jesteś zainteresowany wydarzeniem to zachęć swojego moderatora lub animatora. W ramach cotygodniowej zbiórki zapraszamy was na spotkanie przygotowane przez alumnów naszego białostockiego seminarium.

  ZAPISY: pod numerem tel. 570 888 736
    

  Jeśli jesteś ministrantem i jesteś zainteresowany wydarzeniem to zachęć swojego moderatora lub animatora. W ramach cotygodniowej zbiórki zapraszamy was na spotkanie przygotowane przez alumnów naszego białostockiego seminarium.

     

  Odwiedzili nas już i uczestniczyli w „Zbiórce” ministranci z parafii Zmartwychwstania Pańskiego, św. Rocha, św. Maksymiliana i Niepokalanego Serca Maryi w Białymstoku, św. Apostołów Piotra i Pawła w Suchowoli, św. Jana Chrzciciela i św. Szczepana M. w Choroszczy, Matki Bożej Częstochowskiej w Mońkach, Opatrzności Bożej w Michałowie, św. Józefa Rzemieślnika w Księżynie, Świętej Trójcy w Supraślu oraz św. Stanisława B.M. w Dąbrowie Białostockiej.  Możesz przeczytać o tym, klikając w ten link.

  Nie może zabraknąć Ciebie i Twojej parafii!